dox-plus-praha-0.jpg

— Story —

O bistru dox+

Nové bistro v Holešovicích se nachází v 1. patře budovy DOX+. Zcela nový prostor nominovaný na EU Mies Award sousedí s renomovaným Centrem současného umění DOX. Pro snídani, brunch či oběd nabízí Bistro DOX+ prostornou restauraci, kavárnu a letní terasu umístěnou na střeše nové budovy.

Polední menu je sestaveno vždy z čerstvých a kvalitních surovin. Denně obsahuje českou i mezinárodní kuchyni vč.nabídky čerstvých těstovin. Odměnit se zde můžete také kvalitním zákuskem, kávou, domácí limonádou nebo míchaným drinkem.

Rychlá a milá obsluha, která Vás obslouží u stolu, od Vás ochotně přijme hotovost, stejně jako kreditní karty nebo stravenky všeho druhu. Ráda Vám všechna jídla či nápoje připraví v profesionálním balení pro odnesení s sebou. Pokud nemáte čas navštívit BISTRO DOX+ nabízíme rozvoz našeho poledního menu rovnou k Vám.

BISTRO DOX+ nabízí klidné a prostorné posezení s dostatkem soukromí a je vhodným místem pro pracovní schůzky či jednání. Je zde vysokorychlostní wi-fi a v případě domluvy i možnost zajištění parkování ve dvoře.


Provozovatel: NO BOX CATERING  s.r.o., Poupětova 1339/3, Praha 7, 170 00 - Holešovice, IČ: 07037856, DIČ: CZ07037856, Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Městského soudu v Praze, v odd. C, vl. 293526.